Rendering Programs

پرینت

Maxwell for SketchUp

نوشته شده توسط Administrator on .

  یکی دیگر از برنامه های رندر برای اسکچ آپ Maxwell است. این برنامه به صورت پلاگین برای اسکچ آپ عرضه شده و بدون نیاز به برنامه دیگری در محیط اسکچ آپ اجرا می شود.

مکسول در دو نسخه رایگان و LICENSED موجود است و برای windows و Mac osx به بازار عرضه شده است. این نرم افزار از یک بانک رایگان متریال بر روی اینترنت نیز برخوردار است.

پرینت

SU Podium

نوشته شده توسط Administrator on .

یکی از برنامه های رندر برای اسکچ آپ، SU Podium است. این موتور رندر به صورت پلاگین بر روی اسکچ آپ نصب می شود. Podium نسبت به دیگر برنامه های رندر محیط کاربری ساده تری دارد و یادگیری آن بسیار آسان است. همچنین هماهنگی بیشتری نیز با اسکچ آپ دارد. خاصیت Automatic material که در نسخه های جدید موجود است کار رندرگیری را بسیار ساده می کند.همچنین با استفاده از SU Podiom Browser می توانید کامپوننت های آماده برای رندر را دانلود کنید. در اینجا ما لینک دانلود نسخه ی آزمایشی این برنامه را قرار دادیم.

پرینت

V-Ray

نوشته شده توسط Administrator on .

همان طور كه مي دانيد براي هرچه واقعي تر شدن خروجي هاي اسكچ آپ از موتور هاي رندر استفاده مي كنيم. بعضي از اين موتور ها به صورت برنامه هاي مستقل هستند و برخي ديگر به صورت پلاگين بر روي اسكچ آپ نصب مي شوند. يكي از معروف ترين اين موتور ها،  مو تور رندر V-Ray است. اين موتور كه به صورت پلاگين بر روي اسكچ آپ نصب مي شود از قابليت هاي بالايي برخوردارست و رندر هاي بسيار واقعي را ارائه مي دهد. V-Ray علاوه بر اسكچ آپ براي 3ds max , Rhino  و Maya هم عرضه شده است.

پرینت

Twilight

نوشته شده توسط Administrator on .

يكي از برنامه هاي Rendering براي اسكچ آپ، Twilight است. اين برنامه درون خود اسكچ آپ اجرا مي شود و رندرهاي آن كيفيت بالايي دارند . در ادامه لينك دانلود نسخه دمو اين برنامه آورده شده است.

 

 

برنامه های رندر